Jaké typy poštovních schránek si mohu objednat?

Především záleží na způsobu zabudování, a to zda budou určené k zazdění, do vstupních stěn nebo na zeď. Naši zákazníci si nejčastěji objednávají sestavy schránek pro zabudování do vstupních stěn v rovném provedení a zadním výběrem.

Mohu si objednat i samostatnou schránku nebo vhoz?

Ano, lze objednat i samostatnou poštovní schránku nebo dopisní vhoz, který lze snadno namontovat do již zabudovaného dveřního panelu.

Kolik mě schránky budou stát?

Záleží na typu sestavy a množství schránek v sestavě. Sdělte nám vaši představu a my vám zašleme cenovou kalkulaci. Kontaktovat nás můžete pomocí elektronické pošty: info@roltech.cz nebo telefonicky: +420 474 31 91 91.

Mohu si zvolit barvu schránek a jsou všechny barvy za stejnou cenu?

Ano, barvu lze vybrat dle vzorníku RAL, přičemž většina nejběžnějších barev je bez příplatku.

Co musím udělat pro objednání, nebo získání cenové nabídky?

Stačí zaslat nezávaznou poptávku, kde vyplníte jméno a příjmení, firmu, telefonní číslo, email, případně další doplňující informace.

Za jak dlouho mi schránky dodáte?

Praxe nám ukázala, že kompletní výrobu sestav schránek lze zvládnout za 10 pracovních dnů a déle. Pokud na sestavu obzvláště spěcháte, není problém se domluvit na individuálním termínu.

Mohu si u vás objednat i schránky jiné, nestandardní a atypické?

U nás máte možnost volby i jiných rozměrů schránek než ty, které jsou uvedeny.

Mohu schránky nainstalovat svépomocí, nebo potřebuji odbornou pomoc?

Sestavy schránek lze namontovat svépomocí, doporučujeme ovšem montáž svěřit odborníkům zabývající se výrobou nebo montáží oken a dveří.

Jakou mám záruku kvality a funkčnosti?

Schránky jsou ryze českým výrobkem, vyrobené z 0,8 a 1mm pozinkovaného plechu pomocí špičkové CNC technologie, která zajišťuje precizní zpracování do posledního detailu a lakované práškovou barvou venkovní fasádní kvality. Schránky jsou osazeny zámky v kombinaci 1:2.000 se 2 klíči, plastovou jmenovkou a tepelně izolovanou klapkou.