V dnešní době již neslouží poštovní schránky pouze pro příjem listovních zásilek. Dávno již nestačí dva–tři výrobní typy, důraz je kladen jak na design, funkčnost, tak zejména na tepelně izolační vlastnosti.

Proto byly vyvinuty i dveřní sestavy schránek k zabudování do vstupních stěn z hliníkových, plastových, ocelových a dřevěných profilů. Všechny v souladu s českou a evropskou normou ČSN EN 13 724. Výhodou těchto sestav je jednoduchá montáž a mimo jiné i fakt, že nemusí doručovatel vstupovat do domu.

Čelní panel je již ve standardním provedení osazen extrudovanou polystyrénovou deskou o tloušťce 24, 34, nebo 44 mm. Tím je zároveň zajištěna vyšší stabilita samonosných sestav schránek. Dalším izolačním prvkem je zateplená vhozová klapka. Ta je opatřena zámkovým labyrintem, zabraňujícím profukování větru do interiéru.

Nabízíme rovněž sestavy vhodné k zazdění, s výběrem vpředu, anebo vzadu, dále nástěnné sestavy, umisťované ve vnitřních prostorách domů.

Jedná se výhradně o český produkt, vyráběný z pozinkovaného plechu o síle 0,8 a 1 mm pomocí špičkové CNC technologie. Díky tomu dosahujeme precizního zpracování do posledního detailu. Samozřejmostí je i široká škála práškových barev venkovní kvality dle vzorníku RAL, kde jsou veškeré základní barvy zařazeny do kategorie standard. Pro náročnější zákazníky jsou k dispozici i sestavy v imitaci dřeva, metalických barvách, anebo v nerezu. V neposlední řadě lze sestavy dodat včetně zvonkových tabel s tlačítky a podsvícenou jmenovkou, hovorovým modulem, videokamerou, čipovou čtečkou atd.